Grupa Ojców – cykl 3, jesień 2020

Rolę ojca łączymy na co dzień z innymi obowiązkami. Doświadczając przy tym wielu radości, musimy sobie radzić też z niepowodzeniami. Towarzyszy nam wtedy frustracja, czasem osamotnienie, szukamy pomysłu na to, co dalej.

Wszystkich, którym ta perspektywa nie jest obca zapraszamy na Grupę Ojców. Jest to grupa wsparcia i rozwoju, kierowana do każdego z ojców.

Pomysł jest prosty:

– Spotkać się w bezpiecznym, męskim gronie ojców i wspólnie przyjrzeć zebranym już doświadczeniom,

– Zrozumieć lepiej ojcowskie „tu i teraz” każdego z nas,

– Razem pomyśleć o przyszłości naszej, naszych dzieci, naszych związków i naszych najważniejszych relacji,

– I może coś zaplanować i zmienić.

Grupa Ojców to cykl dwunastu spotkań, które będą się odbywać w kolejne czwartki w godz. 18.30 – 21.30 w Stowarzyszeniu Od-Do w Warszawie przy ul. Siedmiogrodzkiej 5. Zaczynamy w październiku 2020r. Udział w zajęciach jest poprzedzony godzinnym indywidualnym spotkaniem konsultacyjnym.

Spotkania grupy są nieodpłatne. Program grupy opracowany i od kilku lat jest realizowany przez zespół terapeutyczny Fundacji Sto Pociech.

Zajęcia poprowadzą trenerzy Stowarzyszenia Od-Do – także ojcowie.

Grzegorz Brachfogel – Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW. Trener prowadzący zajęcia z ojcami w ramach autorskich projektów Fundacji Sto Pociech oraz Stowarzyszenia Od-Do od 2016r. Aktualnie zaangażowany w realizację projektu wsparciowego dla środowiska osób dotkniętych bezdomnością. Uczestnik Szkoły Psychoterapii DDA. Prywatnie ojciec dwóch dorosłych już synów.

Stanisław Wiśniewski – Absolwent Psychologii Społecznej i Społecznej Psychologii Klinicznej w SWPS w Warszawie. Ukończył szkolenia z zakresu socjoterapii, mediacji rodzinnej i pracy z ojcami. Trener warsztatów psychoedukacyjnych dla młodzieży i dorosłych. Obecnie psycholog szkolny, udzielający indywidualnej pomocy psychologicznej. Prywatnie ojciec trójki dzieci.

Szczegółowe informacje i zapisy:

e-mail: [email protected]

Grzegorz Brachfogel –  tel. 601 500 775

Biuro Stowarzyszenia Od-Do –  tel. 22 632 09 09

Informacje na temat naszej codziennej pracy można również znaleźć pod adresem: www.facebook.com/StowarzyszenieODDO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.