Konferencja podsumowująca projekt „Razem w trosce o DDA”

W dniu 9 czerwca 2015 r. w Warszawie w „Teatrze Kamienica” (Al. Solidarności 93) odbędzie się konferencja podsumowująca projekt „Razem w trosce o DDA„.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim upowszechnienie rezultatów przedsięwzięcia oraz przedstawienie autorskich programów wsparcia dla MDDA realizowanych przez Stowarzyszenie Od-Do oraz The Hanly Centre.

Konferencja zostanie podzielona na dwie części: merytoryczną oraz artystyczną. W części merytorycznej oprócz wystąpień dotyczących syndromu DDA, prezentacji różnych filozofii pracy z tą grupą, podsumowania przebiegu i rezultatów projektu, odbędzie się panel dyskusyjny będący wymianą doświadczeń i poglądów z obszaru wsparcia DDA. W panelu uczestniczyć będą m.in. polscy oraz irlandzcy terapeuci pracujący z DDA, przedstawiciele Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, reprezentanci Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i innych środowisk opiniotwórczych. W części artystycznej konferencji, alternatywny TEATR TAŃCA „LUZ” wykona przedstawienie muzyczne „SZKŁO”, którego scenariusz oparty jest na wspomnieniach z życia dzieci wychowujących się w rodzinie z problemem alkoholowym.
Szczegółowy program konferencji (pobierz plik)
Konferencja przewidziana jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji komercyjnych oraz wszystkich osób zainteresowanych problematyką wsparcia dla MDDA (np. dla pracowników poradni rodzinnych, osób prowadzących grupy samopomocowe DDA).
Organizatorzy pokrywają całość kosztów konferencji dzięki współfinansowaniu projektu ze środków ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego oraz o przesłanie go na adres e-mail: [email protected]
Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)
Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy do 15 maja 2015 r. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.
W razie ewentualnych pytań związanych z konferencją prosimy o kontakt:
tel. 22 632-09-09
e-mail: [email protected]

 

Patroni medialni konferencji:

logo_radio-plus

logo_psychologia

logo_swiat-problemow

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.